Vitajte! Vítam vás na mojej stránke , ktorá sa zaoberá chovom a životom operencov. Môžte si prezrieť fotogalérie a taktiež si vymeniť názory prostredníctvom chatov či návštevnej knihy a na neposlednom mieste aj využiť možnosť inzercie... Prajem príjemné chvíle pri prezeraní tejto stránky. Detaily......Autorské práva Všetky texty, obrázky a ostatné súbory, ako aj ich zloženie, podliehajú autorskému právu a sú duševným majetkom majiteľky webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Majiteľka webovej stránky www.exotickevtactvo.sk oprávňuje návštevníkov týchto stránok kopírovať materiály, ktoré sú na nich uverejnené, do svojho počítaca alebo vytlačiť jednu kópiu, avšak iba pre vlastnú nekomerčnú potrebu a pod podmienkou, že kópia takto zhotovených materiálov bude výslovne obsahovať upozornenie na autorské práva majiteľa webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Akékoľvek neautorizované použitie týchto materiálov je na užívateľove vlastné riziko, ktoré môže byť klasifované za porušenie zákona o autorskom práve a trestného zákona. Detaily......

Login


Zabudli ste heslo?
Chcete sa stať členom? Vytvorte si účet!

Kalendár

« < Júl 2019 > »
P Ú S Š P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Info kanály

Archív

Advertisement
Forum - Papagaje  


skvelevoliery
Užívateľ

Fresh Boarder
Príspevkov: 1
graphgraph
Karma: 0  
Skvelé voliéry na mieru - 15/07/2015 00:46 Domov pre Vášho domáceho miláčika.
http://skvelevoliery.sk/
Chováte doma vtáčika? Môžete mu síce dať lásku a starostlivosť. No ak ho držíte v maličkej klietke, nemôžete mu poskytnúť voľnosť a možnosť zalietať si, kedy sa mu zachce. A preto mu aj pri tej najlepšej starostlivosti stále niečo chýba. Ak chcete dať svojmu papagájovi, andulke, či akémukoľvek inému domácemu miláčikovi aj túto možnosť, obráťte sa na mňa. Vyrábam totiž hliníkové voliéry alebo kovové klietky rôznych rozmerov, podľa vášho želania.

Aké materiály používam?
Používam výhradne kvalitný viacnásobne pozinkovaný materiál a pletivo. Kvalita použitého materiálu totiž zaručuje, že voliéra nebude takpovediac na jednu sezónu, ale poslúži dlhodobo. Pletivo k profilom prinitujem alebo prichytím samorezkami.

Výhody voliéry.
Mnou vyrobené voliéry majú viaceré výhody. V prvom rade sú kvalitné a tak majú dlhú životnosť. Vtáčik vďaka voliére bude mať dostatok voľnosti a potrebného miesta na lietanie. A v neposlednom rade je dostatočne chránený pred vonkajšími hrozbami, napríklad v podobe ďalších domácich zvierat, ako sú psy alebo mačky.

Čo ešte ponúkam?
Okrem takýchto voliér vyrábam tiež klietky na prepravu domácich zvierat. Ponúkam i otočné krmítka z nerezu, vďaka ktorým pri kŕmení nemusíte otvoriť klietku. Nehrozí tak, že domáceho miláčika budete musieť „naháňať“.

Cena
Konečná cena závisí od prípadných ďalších požiadaviek, no najmä od veľkosti voliéry a teda množstva spotrebovaného materiálu. Zväčša sa však ceny pohybujú v rozmedzí od 150€.
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte. Dohodneme všetko potrebné, aby som mohol začať pracovať na budúcom „domčeku“ pre vaše zvieratko!

Webové sídlo: www.skvelevoliery.sk
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Na čísle: 0944497211 alebo prostredníctvom e-mailu: jan.lorincz@skvelevoliery.sk


Upravovaný príspevok: skvelevoliery, v: 17/07/2015 19:02
  | | Anonymné príspevky sú zakázané.
Nakladatelství Dona
Copyright Eva Lucáková © 2007 - 2019 * Web pracuje na serveroch holdysoftware.sk