Vitajte! Vítam vás na mojej stránke , ktorá sa zaoberá chovom a životom operencov. Môžte si prezrieť fotogalérie a taktiež si vymeniť názory prostredníctvom chatov či návštevnej knihy a na neposlednom mieste aj využiť možnosť inzercie... Prajem príjemné chvíle pri prezeraní tejto stránky. Detaily......Autorské práva Všetky texty, obrázky a ostatné súbory, ako aj ich zloženie, podliehajú autorskému právu a sú duševným majetkom majiteľky webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Majiteľka webovej stránky www.exotickevtactvo.sk oprávňuje návštevníkov týchto stránok kopírovať materiály, ktoré sú na nich uverejnené, do svojho počítaca alebo vytlačiť jednu kópiu, avšak iba pre vlastnú nekomerčnú potrebu a pod podmienkou, že kópia takto zhotovených materiálov bude výslovne obsahovať upozornenie na autorské práva majiteľa webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Akékoľvek neautorizované použitie týchto materiálov je na užívateľove vlastné riziko, ktoré môže byť klasifované za porušenie zákona o autorskom práve a trestného zákona. Detaily......

Login


Zabudli ste heslo?
Chcete sa stať členom? Vytvorte si účet!

Kalendár

« < Júl 2019 > »
P Ú S Š P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Info kanály

Archív

Advertisement
Forum - Papagaje  


Pravidlá fóra
1. Prispievať do fóra je technicky umožnená všetkým návštevníkom v závislosti od nastavenia prístupových práv, ktoré udáva administrátor. O tom či je možné komukoľvek do fóra prispievať (alebo len registrovaným členom webu) sa dozviete oznamom, ktoré je priradené ku každej téme daného fóra.
2. Súhlasíte s tým, že nebudete zverejňovať žiadne texty a grafické súbory obsahujúce hrubý, obscénny, vulgárny, ohováračný, nenávistný, vyhrážajúci, sexuálne-zameraný, rasistický, politický, alebo akýkoľvek iný materiál, ktorý by mohol byť v rozpore s dobrými mravmi, alebo mohol porušiť zákony Slovenskej republiky.
3. IP adresy všetkých príspevkov sú preto archivované z dôvodu ochrany dobrého mena portálu a v kontrole dodržiavania uvedených podmienok. Nie je vám dovolené vytvárať mnohopočetné účty pre jediného užívateľa.
4. Súhlasíte i s pravidlom, že môžeme odstrániť, upraviť, presunúť, alebo uzavrieť akúkoľvek vami otvorenú tému, alebo príspevok pokiaľ to uznajú za vhodné a to i bez vášho výslovného súhlasu.
5. Ste si vedomý, že všetky vaše príspevky zobrazené na týchto stránkach vyjadrujú vaše názory a vaše postoje.
6. Ako užívateľ súhlasíte s tým, že všetky vami vložené informácie budú uložené v databáze.
7. Softvér webu používa cookies k ukladaniu informácií na vašom lokálnom počítači. Cookies neobsahujú žiadne dôverné informácie. Sú použité iba k technickým štatistikám návštevnosti.
Vstupom do fóra sa zaväzujete uvedené pravidlá dodržiavať !!!


Nakladatelství Dona
Copyright Eva Lucáková © 2007 - 2019 * Web pracuje na serveroch holdysoftware.sk