Vitajte! Vítam vás na mojej stránke , ktorá sa zaoberá chovom a životom operencov. Môžte si prezrieť fotogalérie a taktiež si vymeniť názory prostredníctvom chatov či návštevnej knihy a na neposlednom mieste aj využiť možnosť inzercie... Prajem príjemné chvíle pri prezeraní tejto stránky. Detaily......Autorské práva Všetky texty, obrázky a ostatné súbory, ako aj ich zloženie, podliehajú autorskému právu a sú duševným majetkom majiteľky webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Majiteľka webovej stránky www.exotickevtactvo.sk oprávňuje návštevníkov týchto stránok kopírovať materiály, ktoré sú na nich uverejnené, do svojho počítaca alebo vytlačiť jednu kópiu, avšak iba pre vlastnú nekomerčnú potrebu a pod podmienkou, že kópia takto zhotovených materiálov bude výslovne obsahovať upozornenie na autorské práva majiteľa webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Akékoľvek neautorizované použitie týchto materiálov je na užívateľove vlastné riziko, ktoré môže byť klasifované za porušenie zákona o autorskom práve a trestného zákona. Detaily......

Login


Zabudli ste heslo?
Chcete sa stať členom? Vytvorte si účet!

Kalendár

« < August 2019 > »
P Ú S Š P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Info kanály

Archív

Advertisement
Kto som | Tlačiť |  E-mail
Napísal Eva Lucakova   
27 február 2007

 
Chovu papagájov sa venujem viac ako 30 rokov. Stále častejšie sa stretávam s papagájmi , ktoré sa stali pre majiteľov nevhodnými , ich chovanie je pre majiteľov nevysvetliteľné, nepríjemné a oni často nedokážu nájsť chybu , ktorá sa stala a zakotvila v myslení papagája. Je ťažké ju pochopiť a odstrániť. Keďže papagáje chovám aj sólo a prijímam aj ťažko zvládnuteľné jedince, pokúšam sa ich chápať, napĺňam ich potreby, aby sa ich kvalita života zlepšila. Na tejto stránke ponukám poradenstvo a svoje skúsenosti, ako návod na riešenie problému. Naučila som sa papagáje chápať a ku každému pristupujem individuálne, v zmysle jeho potrieb. Nie som jediná , je nás viac takých, ktorým na papagájoch záleží a na stránke je preto možné zlúčiť postrehy všetkých, ktorí sa zapojiť chcú. Ja osobne zodpoviem na dotazy prostredníctvom mailu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi a preto musíte mať zapnutý Javascript, aby ste ju mohli vidieť. alebo na stranke prostrednictvom knihy navstev, ci fora..

Pre papagáje pripravujem aj ďalšie priestory. Pokiaľ z akéhokoľvek dôvodu potrebujete alternatívny domov pre vášho papagája , kontaktujte ma mailom. Rozhodla som sa ponúknuť poradenstvo z vyššie uvedených dôvodov a rovnako tak uvítam i spätnú väzbu na riešenie daného problému. Tieto skúsenosti a ich odozva, prispejú k bližšiemu vzťahu operencov a ich majiteľov. Ďakujem všetkým, ktorým na tom záleží. Ak mate bytovu volierku, ktoru nepotrebujete a chcete pomoct, mozte ju ponuknut prave pre spominane jedince. Dakujem za pozornost a navstevuEVA.

http://video.markiza.sk/tv-archiv/reflex/13888

 

príspevok č. 3 autonehoda

 

 

Posledná úprava ( 07 marec 2014 )
 

Online

Práve máme pripojených:
1 čitateľ online

Ankety

Od kiaľ ste sa dozvedeli o tejto stránke?
 

Štatistiky

Členov: 20935
Článkov: 38
Odkazov na iné stránky: 4
 
 
image
 
image
 
Nakladatelství Dona
Copyright Eva Lucáková © 2007 - 2019 * Web pracuje na serveroch holdysoftware.sk