Vitajte! Vítam vás na mojej stránke , ktorá sa zaoberá chovom a životom operencov. Môžte si prezrieť fotogalérie a taktiež si vymeniť názory prostredníctvom chatov či návštevnej knihy a na neposlednom mieste aj využiť možnosť inzercie... Prajem príjemné chvíle pri prezeraní tejto stránky. Detaily......Autorské práva Všetky texty, obrázky a ostatné súbory, ako aj ich zloženie, podliehajú autorskému právu a sú duševným majetkom majiteľky webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Majiteľka webovej stránky www.exotickevtactvo.sk oprávňuje návštevníkov týchto stránok kopírovať materiály, ktoré sú na nich uverejnené, do svojho počítaca alebo vytlačiť jednu kópiu, avšak iba pre vlastnú nekomerčnú potrebu a pod podmienkou, že kópia takto zhotovených materiálov bude výslovne obsahovať upozornenie na autorské práva majiteľa webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Akékoľvek neautorizované použitie týchto materiálov je na užívateľove vlastné riziko, ktoré môže byť klasifované za porušenie zákona o autorskom práve a trestného zákona. Detaily......

Login


Zabudli ste heslo?
Chcete sa stať členom? Vytvorte si účet!

Kalendár

« < Júl 2019 > »
P Ú S Š P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Info kanály

Archív

Advertisement
Blog
Papagáj sivý - Psittacus erithacus | Tlačiť |  E-mail
Napísal bubka   
24 marec 2007

ŽAKO  tento africký papagáj je svojou inteligenciou a výnimočnosťou jedným z najobľúbenejších, avšak na jeho škodu sa veľakrát dostáva do rúk neskúseným. Je vhodný k ľuďom s chovateľskou skúsenosťou, alebo ľuďom citlivým a vnímavým, ako je on sám.
V domovine , kde je často prenasledovaný odchytom a odstrelom, vytvára mnohopočetné kŕdle a pozorovaný je v troch formách.
Posledná úprava ( 27 december 2007 )
Celý obsah...
 
Vitajte! | Tlačiť |  E-mail
Napísal Web Master   
25 február 2007
Vítam vás na mojej stránke , ktorá sa zaoberá chovom a životom operencov. Môžte si prezrieť fotogalérie a taktiež si vymeniť názory prostredníctvom chatov či návštevnej knihy a na neposlednom mieste aj využiť možnosť inzercie...
Prajem príjemné chvíle pri prezeraní tejto stránky.
Posledná úprava ( 25 október 2007 )
Celý obsah...
 
Autorské práva | Tlačiť |  E-mail
Napísal Eva Lucakova   
25 február 2007

Všetky texty, obrázky a ostatné súbory, ako aj ich zloženie, podliehajú autorskému právu a sú duševným majetkom majiteľky webovej stránky www.exotickevtactvo.sk.

Majiteľka webovej stránky www.exotickevtactvo.sk oprávňuje návštevníkov týchto stránok kopírovať materiály, ktoré sú na nich uverejnené, do svojho počítaca alebo vytlačiť jednu kópiu, avšak iba pre vlastnú nekomerčnú potrebu a pod podmienkou, že kópia takto zhotovených materiálov bude výslovne obsahovať upozornenie na autorské práva majiteľa webovej stránky www.exotickevtactvo.sk. Akékoľvek neautorizované použitie týchto materiálov je na užívateľove vlastné riziko, ktoré môže byť klasifované za porušenie zákona o autorskom práve a trestného zákona.

Posledná úprava ( 25 október 2007 )
Celý obsah...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 Nasledujúca > Koniec >>

Strana 29 - 31 z 31

Online

Ankety

Od kiaľ ste sa dozvedeli o tejto stránke?
 

Štatistiky

Členov: 20884
Článkov: 38
Odkazov na iné stránky: 4
 
 
image
 
image
 
Nakladatelství Dona
Copyright Eva Lucáková © 2007 - 2019 * Web pracuje na serveroch holdysoftware.sk